pustošení afriky

1. listopadu 2013 v 9:44
8. listopadu 2011 v 21:06 | pomoc!
Jedna třetina papouščích druhů čelí vyhynutí! Až 8.000 ohrožených lidoopů zabito každoročně jako bushmeat! 13.000 medvědů denně trpí při odebírání své žluči! 100 slonů je zabito každý den! Méně než 60 nosorožců jávských zbývá na světě! 400 nosorožců zabitých ve světě v roce 2010! Více než 400 000 lvů vyhubeno od roku 1950! Asi 20 jedinců lva senegalského přežívá v Senegalu! 333 nosorožců zabito v Jihoafrické republice v roce 2010! 73 milionů žraloků zabito každý rok! Lvi v Africe pravděpodobně do 20 let vyhynou! Více jak 3 milióny afrických papoušků odchyceno z volné přírody kvůli nelegálnímu obchod se zvířecími mazlíčky v průběhu posledních 25-30 let! ZDROJ! VŠE O AFRICE A JEJÍM PUSTOŠENÍ Okopírujte toto prosím i na svů blog, ať všichni vidí, jaké sv*ňárny lidé dělají!!! Takhle si mají děti předtsavovat slony? A poté na ně vzpomínat až vyhynou? Nemyslím si! A nakonec to ještě spálí? Promiňte, ale tohle už je moc! Odporné... Udělat těm sv!ním to samé!!! >:( Tohle je ten vzor síly? Nebo spíš bezmocnosti a utrpení? :( Za jejich záchranu bych se klidně obětovala... zachránila bych miliony životů. To je to, o čem mluvím!! Mísa? No chtěli by jste mít tohle doma? Žili by jste s vědomím,že jste se podíleli na smrti slona?! NE! NIKDY! NECHUTNÝ HAJZLE ! kéž by sis to přečetl... :'( Trofejní lov Lovci zabíjí zvířata pouze pro zábavu. Pak se na internetu chlubí. Krokodíli jdou za krk pověšováni na větev stromu,aby vznikl rozdíl velikosti mezi lovcem a kořistí. Jenže krokodíl na vás asi těžko vytáhle pistoli a zasadí vám kulku do hlavy. Tak proč? Tohle mě tlačí na hrudníku. Je mi jich tak líto... :'(
Jedna třetina papouščích druhů čelí vyhynutí!
Až 8.000 ohrožených lidoopů zabito každoročně jako bushmeat!
13.000 medvědů denně trpí při odebírání své žluči!
100 slonů je zabito každý den!
Méně než 60 nosorožců jávských zbývá na světě!
400 nosorožců zabitých ve světě v roce 2010!
Více než 400 000 lvů vyhubeno od roku 1950!
Asi 20 jedinců lva senegalského přežívá v Senegalu!
333 nosorožců zabito v Jihoafrické republice v roce 2010!
73 milionů žraloků zabito každý rok!
Lvi v Africe pravděpodobně do 20 let vyhynou!
Více jak 3 milióny afrických papoušků odchyceno z volné přírody kvůli nelegálnímu obchod se zvířecími mazlíčky v průběhu posledních 25-30 let!

Okopírujte toto prosím i na svů blog, ať všichni vidí, jaké sv*ňárny lidé dělají!!!
Takhle si mají děti předtsavovat slony? A poté na ně vzpomínat až vyhynou? Nemyslím si!
A nakonec to ještě spálí? Promiňte, ale tohle už je moc!
Odporné... Udělat těm sv!ním to samé!!! >:(
Tohle je ten vzor síly? Nebo spíš bezmocnosti a utrpení? :( Za jejich záchranu bych se klidně obětovala... zachránila bych miliony životů.
To je to, o čem mluvím!! Mísa? No chtěli by jste mít tohle doma? Žili by jste s vědomím,že jste se podíleli na smrti slona?! NE! NIKDY!
NECHUTNÝ HAJZLE ! kéž by sis to přečetl... :'(
Trofejní lov
Lovci zabíjí zvířata pouze pro zábavu. Pak se na internetu chlubí. Krokodíli jdou za krk pověšováni na větev stromu,aby vznikl rozdíl velikosti mezi lovcem a kořistí. Jenže krokodíl na vás asi těžko vytáhle pistoli a zasadí vám kulku do hlavy. Tak proč?
Tohle mě tlačí na hrudníku. Je mi jich tak líto... :'(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama